Koncert „Od nocy do nocy”

OD NOCY DO NOCY

Joanna Aleksandrowicz

 

Koncert muzyki filmowej i musicalowej w Powiatowym Centrum Kulturalno – Rekreacyjnym we Włoszczowie

15 sierpnia w naszym zielonym zakątku pojawiła się nietypowa scena, na której wystąpili niezwykli artyści.

Joanna Aleksandrowicz wraz z zespołem muzyków zaprezentowała zgromadzonej publiczności nastrojowy koncert muzyki filmowej i musicalowej. Artyści wykonali utwory takie jak: Va Bank, Psalm stojących w kolejce, Szyba czy On tak ładnie kradnie. Można było także usłyszeć Walca z Nocy i Dni oraz autorski singiel piosenkarki.

Kilka słów o wokalistce

Joanna Aleksandrowicz – aktorka i wokalistka, występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce, m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim czy Markiem Koterskim. W październiku 2021 odbyła się premiera filmu „Wesele” z jej udziałem.

 

Atmosfera koncertu była niezwykle magiczna nie tylko dzięki charyzmatycznej kreacji scenicznej wokalistki, ale również za sprawą oświetlenia i scenografii. Występ odbył się przy wyjątkowej aranżacji świetlnej,  w towarzystwie klimatycznych abażurów, na scenie z dywanów, w blasku żywego ognia, pochodni i girland. Wszystko to dostarczało niesamowitych wrażeń w promieniach zachodzącego słońca.

Publiczność była oczarowana umiejętnościami muzyków oraz pięknym głosem pani Joanny, dlatego mamy nadzieję, że uda nam się zaprosić zespół na kolejny występ.

Skip to content