Rezerwacja siłowni

           

Zapraszamy dzieci i młodzież do 18. roku życia zamieszkujących teren Powiatu Włoszczowskiego do wzięcia udziału w konkursie rękodzieła pn. "Kwiatki na Dzień Matki", który odbędzie się w dniach 21 - 26 maja 2021 roku.

Pink Flowers Spring Snapchat Geofilter

 
1) W zajęciach mogą wziąć udział dzieci i młodzież do 18. roku życia, które zamieszkują teren Powiatu Włoszczowskiego
2) Zadaniem uczestnika będzie wykonanie własnoręcznie prezentu dla mamy. Zachęcamy do skorzystania z instruktażu szkoleniowego podananego podczas Warsztatów „Coś z niczego” - Warsztaty z okazji Dnia Matki, który można znaleźć na fanpage PCK-R.
5) Konkurs zostanie przeprowadzony w okresie 21.05.2021 r. – 26.05.2021r.
6) Uczestnik wykonuje zdjęcie pracy i przesyła na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 26.05.2021 r. do godz. 20:00.
7) Komisja konkursowa dokona oceny nadesłanych prac w formie zdjęć. Kryteria oceny: zaangażowanie i estetyka wykonania. 3 najlepsze prace zostaną nagrodzone.
😎 Wybrane prace zostaną za zgodą uczestnika/opiekuna zaprezentowane na fanpage'u PCK-R. Dopuszcza się możliwość dalszego udostępniania prac w przestrzeni wirtualnej.
9) Udział w konkursie nie jest związany z wcześniejszym potwierdzeniem udziału, ani opłatą.
10) Uczestnik/opiekun może dodawać opinie w komentarzu do postu.
11) Uczestnik/opiekun wyraża zgodę na wykorzystanie wizerunku na potrzeby organizacji i promocji wydarzenia w przestrzeni wirtualnej.
12) Uczestnik/opiekun zapoznał się z klauzulą informacyjną w związku z RODO dostępną na stronie https://pckr-wloszczowa.pl/rodo
13) O wszystkie sprawach nie objętych niniejszym regulaminem decyduje Organizator

herb powiatu wloszczowskiego

 

Bank Spółdzielczy

 

OSM

logo jestesmy blisko