Konkurs Fotograficzny „Ja i mój Pupil”

Konkurs dla miłośników zwierząt!

Jeśli kochasz zwierzęta, traktujesz je jak członków rodziny, to ten konkurs jest dla Ciebie! Naszym celem jest promowanie humanitarnego traktowania zwierzaków oraz spędzania wolnego czas w sposób aktywny!

Co trzeba zrobić?

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy wysłać na adres konkurs.pupil@gmail.com zdjęcie, na którym widnieje zwierzak ze swoim właścicielem. Prosimy również o napisanie podstawowych informacji zarówno o zwierzaku jak i jego właścicielu. Interesuje nas jak się nazywacie, jak długo jesteście razem i w jaki sposób lubicie spędzać wspólny czas. Fotografie zostaną zamieszczone na naszym profilu fb. Wygrają te, które otrzymają największą ilość pozytywnych reakcji od internautów.

Termin

Konkurs będzie trwał cały czerwiec, czyli macie miesiąc na to, aby wysłać do nas zdjęcie. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród zostało zaplanowane na 9 lipca, wtedy na naszym terenie odbędzie się kolejna impreza plenerowa.

Nagrody

Dzięki współpracy z Włoszczowskim Oddziałem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami mamy bardzo atrakcyjne nagrody dla laureatów. Głównymi nagrodami będą przyczepki rowerowe do przewożenia zwierząt. Mamy do rozdania także transportery, szelki, koszyczki rowerowe, zestawy do tresowania.

Materiał do pobrania:

Pupil – regulamin

Pupil – zgoda dla dorosłego

Pupil – zgoda dla dziecka

Skip to content