Koncert muzyki francuskiej

Koncert muzyki francuskiej

Wokół Brassensa

 

Na scenie wystąpili

 


Justyna Bacz– wokalistka, tłumaczka, pedagog, lingwistka, laureatka Festiwalu Brassensa, nagrodzona Orderem Sztuki i Literatury przez francuskie Ministerstwo Kultury i Komunikacji

 

Mariusz Dubrawski – pianista, kompozytor, aranżer, wykładowca

 

W sobotę 4 marca Powiatowe Centrum Kulturalno – Rekreacyjne we Włoszczowie wraz z Zarządem Powiatu Włoszczowskiego zorganizowali koncert muzyki francuskiej z okazji Dnia Kobiet. Na zaproszenie odpowiedziało ponad 300 osób i o 18.00 sala była wypełniona po brzegi! To był wspaniały, wypełniony niesamowitymi wrażeniami muzycznymi i artystycznymi czas. Klasycystyczny wystrój sali oraz trafny dobór oświetlenia sprawił, że koncert był niezwykle klimatyczny a jego odbiór bardzo pozytywny.

Po koncercie głos zabrali: Starosta Włoszczowski Dariusz Czachowski, Wicestarosta Włoszczowski Łukasz Karpiński, przewodniczący Rady powiatu Włoszczowskiego Zbigniew Matyśkiewicz i Dyrektor PCK-R we Włoszczowie Teresa Chudy. Panowie złożyli paniom życzenia z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet i wręczyli im kwiaty. Jeszcze długo po koncercie toczyły się rozmowy przy kawie i słodkim poczęstunku. Można było także zakupić płytę artystki wraz z dedykacją oraz autografem.

To był bardzo miły i udany wieczór!

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Banku Spółdzielczego we Włoszczowie, który był mecenasem wydarzenia.

Skip to content