Akcja honorowego krwiodawstwa Czerwiec 2022

Dziękujemy krwiodawcom!

Ekstremalnie wysokie temperatury nie odstraszyły 47 bohaterów naszej czwartkowej Akcji Honorowego Oddawania Krwi. Wszystkim krwiodawcom serdecznie dziękujemy – ich dar z pewnością pomoże w ratowaniu zdrowia i życia wielu osób

Akcja gorących serc

30 czerwca w PCK-R we Włoszczowie odbyła się trzecia w tym roku Akcja Honorowego Oddawania Krwi.

„Mimo że na zewnątrz od samego rana był potężny skwar, a termometry pokazywały rekordowe wartości, nie zabrakło chętnych gotowych do podzielania się z innymi najcenniejszym darem. To nasi bohaterowie i serdecznie im dziękujemy” – powiedziała dyrektor PCK-R we Włoszczowie Teresa Chudy.

18,9 litrów krwi

Tym razem w Powiatowym Centrum Kulturalno-Rekreacyjnym pojawiło się 47 osób. 42 z nich oddały krew. W tym gronie było 5 debiutantów.

Świętokrzyskie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zabrało tym razem do Kielc 18,9 litrów krwi.PCK-R we Włoszczowie serdecznie dziękuje Cukierni Migoń, która niezawodnie wsparła naszych bohaterów słodkościami.

Kiedy akcja oddawania krwi we Włoszczowie?

Kolejna akcja krwiodawstwa w naszym Centrum zaplanowana została na 1 września 2022 roku. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu włoszczowskiego!

Skip to content