Rezerwacja siłowni

konkurs

Wiosenny challenge online EKO-MODA🌱👗👕👖🧥👚🧤
Challenge odbędzie się w formie online na fanpage PCK-R Włoszczowa w terminie 15 - 19 marca 2021r. Dedykowany jest młodzieży w wieku 15-19 lat z terenu powiatu włoszczowskiego.
Celem wydarzenia jest promowanie idei dbałości o środowisko naturalne wśród młodzieży poprzez kształtowanie postaw proekologicznych i nawyków selektywnej zbiórki odpadów.

Zasady są bardzo proste:
- Wykonaj dowolną część garderoby damskiej lub męskiej z wykorzystaniem surowców wtórnych takich jak: papier, kartony po napojach, butelki, puszki, torby foliowe, zakrętki, zużyte płyty CD itp.
- Wykonaj zdjęcie stworzonego przez Ciebie ubrania i prześlij na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie 15-19.03.2021r do godziny 12:00.
- Organizator w dniu 19.03.2021 zamieści
na stronie FB nadesłane zdjęcia.
- Głosowanie trwa do 21.03.2021 do godziny 20.00. Ogłoszenie wyników 22.03.2021.
- Nagrody trafią do autorów dwóch prac z największą ilością głosów/polubień.
- W konkursie liczy się kreatywność, zgodność z tematem konkursu, aranżacja, oryginalność.
Nagrody czekają!
------------------------
Osoby niepełnoletnie proszone są dodatkowo o załączenie pisemnej zgody opiekuna prawnego na udostępnienie wizerunku oraz udziału w challengu o treści:
Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka/podopiecznego w wiosennym challengu online „EKO-MODA” oraz oświadczam, że:
1) zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Konkursu i akceptuję jego postanowienia, w tym w szczególności warunki korzystania przez Organizatora z prac zgłoszonych do challengu, oraz udostępnianie wizerunku uczestnika;
2)zapoznałem/am się z zawartymi w Regulaminie challengu informacjami od administratora danych osobowych, podawanymi osobie, której dane osobowe dotyczą, stosownie do wymogów RODO.
- Uczestnik zapoznaje się z regulaminem, jednocześnie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu w zakresie; imię i nazwisko, data urodzenia, numer kontaktowy na potrzeby promocji konkursu na portalu Facebook Organizatora, oraz przekazania upominku.
- Uczestnik zapoznał się z klauzulą informacyjną w związku z RODO dostępną na stronie https://pckr-wloszczowa.pl/rodo.
- Udział w challengu nie jest związany z wcześniejszym potwierdzeniem udziału, ani z żadną opłatą
- O wszystkich sprawach nie objętych niniejszym regulaminem decyduje Organizator