Rezerwacja siłowni

church 80

W ramach obchodów wydarzenia „ROK 2020 –ROKIEM JANA PAWŁA II” zapraszamy Państwa na wirtualny spacer z Ojcem Świętym: https://www.facebook.com/events/691471088321391/.                                                                                                                                                                                        Przypadająca w bieżącym roku setna rocznica urodzin Karola Wojtyły jest doskonałą okazją do ponownego odkrycia jego nauczania, osobowości i myślenia.
Chcemy promować historię i miejsca upamiętniające największego Polaka naszych czasów, które znajdują się właśnie w powiecie włoszczowskim m.in.: Włoszczowa, Kurzelów, Kluczewsko, Bukowa, Czostków, Secemin. Będziemy w kontakcie z Państwem, podając czas i godzinę wirtualnego spotkania.
Może znacie miejsca w powiecie włoszczowskim związane z Janem Pawłem II ? Chętnie tam dotrzemy i zapalimy symboliczny znicz.
Liczymy na Państwa współpracę w zakresie tworzenia mapy z miejscami Jana Pawła II w Powiecie Włoszczowskim.

Możecie do nas:

- dzwonić 795 190 370,
- pisać na Facebook-Messenger PCKR Włoszczowa
- pisać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
„Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać” Jan Paweł II
Na bazie naszych wspólnych doświadczeń powstanie Wystawa Tematyczna o Janie Pawle II w przestrzeni internetowej, a potem także udostępniona na obiekcie PCK-R Włoszczowa.